(093) 40 39 250

(096) 69 94 888

(050) 13 54 578

(046) 29 30 261

Переверзев, Рябинин

И партнеры

Новости

Відповідь Чеинігівської міської ради на запит

ГО «Ветеранське братерство» направило запит до Чернігівської міської ради з приводу надання інформації про отримання держаної підтримки за рахунок коштів державного бюджету на будівництво житла відповідно до закону «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва».. Згідно відповіді, зазначено підтримку отримало 2 особи на суму 519, 225, 00 грн.

CУД ПОДЕЛИЛ ПОПОЛАМ СОБАКУ!

Суд визнав право власності кожної із сторін на 1/2 ідеальну частину суки породи йоркширський тер'єр.   – сайт адвоката Переверзєва Л.О.

 

Справа № 712/2218/17

Провадження № 2/712/1047/17

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

17 травня 2017 року                                                                                                             

Соснівський районний суд м. Черкаси

в складі:

головуючого судді - Пересунька Я.В.,  

при секретарі -  Сагун Я.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Черкаси цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільного майна подружжя та зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про поділ спільного майна подружжя,-

в с т а н о в и в:

     У лютому 2017 року ОСОБА_1 звернулась до суду з указаним позовом, просила поділити майно, яке є спільною сумісною власністю подружжя її та ОСОБА_2, а саме: ? частину трикімнатної квартири АДРЕСА_1 та автомобіль Mazda Xedox 6, номерний знак НОМЕР_1, визнавши за нею право власності на ? частину цієї квартири та стягнувши з ОСОБА_2 на її користь половину вартості автомобіля в розмірі 47 000 грн., із визнанням права власності на автомобіль за відповідачем.

     Позовні вимоги обґрунтовано тим, що з 27 липня 1996 року вона з відповідачем  перебуває в зареєстрованому шлюбі.

     За час перебування у шлюбі за спільні кошти подружжя 7 жовтня 2000 року на підставі договору купівлі-продажу було придбано двокімнатну квартиру АДРЕСА_2, яку зареєстровано за відповідачем.

     21 листопада 2002 року за договором міни квартиру АДРЕСА_2 було обміняно на 1/2 частину трикімнатної квартири АДРЕСА_3, право власності на яку знову було зареєстровано за відповідачем.

     Крім цього, у 2008 році за 94 000грн було придбано автомобіль Mazda Xedox 6, номерний знак НОМЕР_1, 1998 року випуску, червоного кольору, кузов НОМЕР_4.

     Таким чином, 1/2 частина квартири АДРЕСА_1 та автомобіль Mazda Xedox 6, номерний знак НОМЕР_1, є спільним сумісним майном подружжя її та ОСОБА_2

     Згоди щодо поділу вказаного майна між ними не досягнуто, що є підставою для його поділу у судовому порядку.

     28 березня 2017 року ОСОБА_2 звернувся до суду із зустрічним позовом.

     Зазначив, що ОСОБА_1 у своєму первісному позові вказала не все майно, яке підлягає поділу між ними. Зокрема, за час шлюбу сторони також набули у власність суку породи йоркширський тер'єр на кличку Abigal de Pule, 4 серпня 2012року народження, тавро № 232171, вартість якої становить 1 500 доларів США, що еквівалентно 40 687 грн.

     Таким чином, у порядку поділу майна подружжя право власності на собаку необхідно визнати за ОСОБА_1, стягнувши з останньої на його користь компенсацію в розмірі 20 343 грн 50 коп.

     У судовому засіданні ОСОБА_1 та її представник ОСОБА_3 позовні вимоги підтримали, просила суд їх задоволити. Представник ОСОБА_3 додатково пояснила, що при поділі майна необхідно виходити із вартості автомобіля в розмірі 94 000 грн. Крім того, собака породи йоркширський тер'єр такого віку не може коштувати 40 687 грн, а за їхніми даними коштує на сьогодні 2 000 грн.

     ОСОБА_2 та його представник ОСОБА_4 у судовому засіданні пояснили, що на час розгляду справи автомобіль Mazda Xedox 6, номерний знак НОМЕР_1, перебуває в неробочому стані після ДТП, а  відповідно до експертного висновку від 10 березня 2017 року його вартість становить 36 350 грн. Крім того, при поділі собаки необхідно виходити з її вартості саме у 40 687 грн.

     Заслухавши пояснення позивача, відповідача та їх представників, дослідивши матеріали справи та оцінивши зібрані у справі докази в їх сукупності, суд встановив наступні обставини справи та відповідні їм правовідносини.

     Згідно із ст. 60 СК України майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу). Вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя.

     Згідно з ч.1 ст. 69 СК України дружина і чоловік мають право на поділ майна, що належить їм на праві спільної сумісної власності.

     Пунктами 22, 23 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 21 грудня 2007 року № 11 «Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про право на шлюб, розірвання шлюбу, визнання його недійсним та поділ спільного майна подружжя» передбачено, що поділ спільного майна подружжя здійснюється за правилами встановленими статтями 69 - 72 СК та ст. 372 ЦК. Вартість майна, що підлягає поділу визначається за погодженням між подружжям, а при недосягненні згоди - виходячи з дійсної його вартості на час розгляду справи. Вирішуючи спори між подружжям про майно, необхідно встановлювати обсяг спільно нажитого майна, наявного на час припинення спільного ведення господарства, з'ясовувати джерело і час його придбання. Спільною сумісною власністю подружжя, що підлягає поділу (статті 60, 69 СК, ч. 3ст. 368 ЦК) відповідно до частин 2, 3ст. 325 ЦК можуть бути будь-які види майна, за винятком тих, які згідно із законом не можуть їм належати (виключені з цивільного обороту), незалежно від того, на ім'я кого з подружжя вони були придбані чи внесені грошовими коштами, якщо інше не встановлено шлюбним договором чи законом.

     Судом установлено, що з 27 липня 1996 року ОСОБА_5 та ОСОБА_2 перебували в зареєстрованому шлюбі, який розірвано у судовому порядку.

     Відповідно до нотаріально посвідченого договору купівлі-продажу від 7 жовтня 2000 року ОСОБА_2 придбав двокімнатну квартиру АДРЕСА_2.

     21 листопада 2002 року між ОСОБА_6, ОСОБА_7 з одного доку та ОСОБА_2 з іншого боку укладено нотаріально посвідчений договір міни, відповідно до якого останній обміняв двокімнатну квартиру АДРЕСА_2 на 1/2 частину трикімнатної квартири АДРЕСА_4 (а.с. 7).

     Згідно із свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу серії НОМЕР_5, з 3 вересня 2008 року за ОСОБА_2 зареєстровано право власності на автомобіль Mazda Xedox 6, 1998 року випуску, червоного кольору, номерний знак НОМЕР_1, кузов НОМЕР_4 (а.с. 8).

     20 вересня 2011 року ОСОБА_2 отримав свідоцтво про реєстрацію цього транспортного засобу нового зразка (а.с. 67).

     3 жовтня 2012 року ОСОБА_1 в Єдиній базі даних чіпованих тварин України зареєструвала суку йоркширського тер'єра на кличку Abigal de Pule, 4 серпня 2012року народження, тавро № 232171 (а.с. 41, 42).

     Таким чином, ? частина квартири АДРЕСА_5, автомобіль Mazda Xedox 6, номерний знак НОМЕР_1, та сука йоркширського тер'єра на кличку Abigal de Pule, 4 серпня 2012 року народження, тавро № 232171, є спільним сумісним майном подружжя ОСОБА_1 та ОСОБА_2, оскільки вказане майно було набуто ними за час перебування у шлюбі та в інтересах сім'ї.

     Відповідно до ч. 1 ст. 70 СК України, у разі поділу майна, що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя, частки майна дружини та чоловіка є рівними, якщо інше не визначено домовленістю між ними або шлюбним договором.

     Згідно із ст. 71 СК України, майно, що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя, ділиться між ними в натурі. Якщо дружина та чоловік не домовилися про порядок поділу майна, спір може бути вирішений судом. При цьому суд бере до уваги інтереси дружини, чоловіка, дітей та інші обставини, що мають істотне значення. Неподільні речі присуджуються одному з подружжя, якщо інше не визначено домовленістю між ними. Речі для професійних занять присуджуються тому з подружжя, хто використовував їх у своїй професійній діяльності. Вартість цих речей враховується при присудженні іншого майна другому з подружжя. Присудження одному з подружжя грошової компенсації замість його частки у праві спільної сумісної власності на майно, зокрема на житловий будинок, квартиру, земельну ділянку, допускається лише за його згодою, крім випадків, передбачених Цивільним кодексом України. Присудження одному з подружжя грошової компенсації можливе за умови попереднього внесення другим із подружжя відповідної грошової суми на депозитний рахунок суду.

     При вирішенні питання про порядок поділу 1/2 частини квартири АДРЕСА_5 суд виходить із того, що за кожним із подружжя має бути зареєстровано право власності на половину від цієї частки, тобто по 1/4 частині на квартиру.

     Відповідно до постанови Пленуму Верховного Суду України від 21 грудня 2007 року № 11 «Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про право на шлюб, розірвання шлюбу, визнання його недійсним та поділ спільного майна подружжя», вирішуючи питання про поділ майна, що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя, зокрема неподільної речі, суди мають застосовувати положення частин 4, 5 ст. 71 СК щодо обов'язкової згоди одного з подружжя на отримання грошової компенсації та попереднього внесення другим із подружжя відповідної грошової суми на депозитний рахунок суду. За відсутності такої згоди присудження грошової компенсації може мати місце з підстав, передбачених ст. 365 ЦК, за умови звернення подружжя (одного з них) до суду з таким позовом (ст. 11 ЦК) та попереднього внесення на депозитний рахунок суду відповідної грошової суми. У разі коли жоден із подружжя не вчинив таких дій, а неподільні речі не можуть бути реально поділені між ними відповідно до їх часток, суд визнає ідеальні частки подружжя в цьому майні без його реального поділу і залишає майно у їх спільній частковій власності.

     Автомобіль Mazda Xedox 6, номерний знак НОМЕР_1, та сука йоркширського тер'єра на кличку Abigal de Pule, 4 серпня 2012 року народження, тавро № 232171, є спільним неподільним майном, щодо вартості якого сторони не можуть дійти згоди.

     Згідно із ч. 1 ст. 60 ЦПК України кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.

     Відповідно до наданого ОСОБА_2 експертного висновку, складеного приватним підприємством "Черкаський центр надання послуг", станом на 10 березня 2017 року вартість автомобіля Mazda Xedox 6, номерний знак НОМЕР_1, становить 36 250 грн (а.с. 63-81).

     Частиною 4 статті 10 ЦПК України визначено, що суд сприяє всебічному і повному з'ясуванню обставин справи: роз'яснює особам, які беруть участь у справі, їх права та обов'язки, попереджує про наслідки вчинення або невчинення процесуальних дій і сприяє здійсненню їхніх прав у випадках, встановлених цим Кодексом.

     Суд роз'яснював ОСОБА_1 право заявити клопотання про призначення судової автотоварознавчої експертизи, у разі незгоди із наданими ОСОБА_2 доказами щодо вартості автомобіля, але такого клопотання заявлено не було.

     Таким чином, суд виходить із вартості цього автомобіля у 36 250 грн, вважаючи наданий ОСОБА_2 експертний висновок належним доказом щодо вартості такого автомобіля, та робить висновок про те, що у порядку поділу майна подружжя право власності на такий автомобіль має бути визнано за ОСОБА_2 із стягненням з нього ? частини вартості цього майна у розмірі 18 125 грн на користь ОСОБА_1

     Під час вирішення справи, на підтвердження вартості сука йоркширського тер'єра на кличку Abigal de Pule, 4 серпня 2012 року народження, тавро № 232171, ОСОБА_2 надано роздруківки з мережі інтернет про те, що вартість такої собаки становить від 3 000 грн до 2 500 доларів США (а.с. 42-45).

     Водночас ОСОБА_1 надала суду роздруківки з мережі інтернет про те, що вартість такої собаки становить від 3 000 грн до 5 000 грн (а.с. 53-61).

     Проте такі докази щодо вартості собаки не можна визнати належними та допустимими доказами у розумінні положень ЦПК України.

     Суд роз'яснював сторонам право заявити клопотання про призначення відповідної судової експертизи для визначення дійсної вартості суки йоркширського тер'єра на кличку Abigal de Pule, 4 серпня 2012 року народження, тавро № 232171, але такого клопотання жодна із сторін не заявила.

     За таких обставин, з метою вирішення спору суд робить висновок про те, що ця собака підлягає поділу між сторонами, шляхом визнання за кожним із них права власності на ? частину її ідеальної частки, із залишенням такої собаки у спільному користуванні сторін.

     У порядку вирішення питання про розподіл судових витрат, суд на підставі ст. 88 ЦПК України виходить із того, що з ОСОБА_2 необхідно стягнути 797 грн 28 коп судових витрат від сплачених ОСОБА_1 1741 грн, а з ОСОБА_1 - 320 грн із сплачених ОСОБА_2 640 грн, пропорційно до задоволеної частини позовних вимог кожного з них.

     Керуючись ст. ст. 11, 60, 88, 213-215, 218, 367 ЦПК України, ст. ст. 69, 70, 71 Сімейного кодексу України, -

в и р і ш и в:

     Первісний позов ОСОБА_1 - задоволити частково.

     Встановити, що 1/2 частина квартири АДРЕСА_1, право власності на яку зареєстровано за ОСОБА_2, є спільним сумісним майном подружжя ОСОБА_2 та ОСОБА_1.

       У порядку поділу спільного майна подружжя визнати за ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_2) право власності на 1/4 частину квартири АДРЕСА_1.

       У порядку поділу спільного майна подружжя визнати за ОСОБА_2 (РНОКПП: НОМЕР_3) право власності на 1/4 частину квартири АДРЕСА_1.

       Встановити, що автомобіль Mazda Xedox 6, легковий седан-В, 1997 року випуску, номер шасі НОМЕР_6, є спільним сумісним майном подружжя ОСОБА_2 та ОСОБА_1.

       У порядку поділу спільного майна подружжя визнати за ОСОБА_2 (РНОКПП: НОМЕР_3) право власності на автомобіль Mazda Xedox 6, легковий седан-В, 1997 року випуску, номер шасі НОМЕР_6, та стягнути з ОСОБА_2 (РНОКПП: НОМЕР_3) на користь ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_2) компенсацію вартості 1/2 частини цього автомобіля у розмірі 18 125 (вісімнадцять тисяч сто двадцять п'ять) грн.

       В іншій частині первісного позову відмовити.

       Зустрічний позов ОСОБА_2 - задоволити частково.

       Встановити, що сука породи йоркширський терєр на кличку Abigal de Pule, 4серпня 2012 року народження, тавро № 232171, є спільним сумісним майном подружжя ОСОБА_2 та ОСОБА_1.

       У порядку поділу спільного майна подружжя визнати за ОСОБА_2 (РНОКПП: НОМЕР_3) право власності на 1/2 ідеальну частину суки породи йоркширський тер'єр на ім'я Abigal de Pule, 4 серпня 2012 року народження, тавро № 232171 та визнати за ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_2) право власності на 1/2 ідеальну частину суки породи йоркширський тер'єр на ім'я Abigal de Pule, 4 серпня 2012 року народження, чіп № 232171.

       В іншій частині зустрічного позову відмовити.

    Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_2) судові витрати в розмірі 797 грн 28 коп.

       Стягнути з ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_2) на користь ОСОБА_2 судові витрати в розмірі 320 грн.

     Рішення суду може бути оскаржене до апеляційного суду Черкаської області, шляхом подання через Соснівський районний суд м. Черкаси апеляційної скарги протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

     Рішення набирає законної сили після закінчення зазначених вище строків, або після розгляду справи в апеляійному порядку апеляційним судом Черкаської області, якщо його не буде скасовано.

Суддя:                                                                     

 

Адвокат Переверзєв О.О.: «Одразу після звернення до міської ради щодо приватизації квартири, на порозі квартири з’явились представники "ОСББ."

Вільникова Світлана Володимирівна та Вільніков Олександр Сергійович виявили бажання приватизувати квартиру, в якій вони зареєстровані.

Оскільки процес приватизації саме на цих осіб потребував надання розширеного переліку документів, аніж зазвичай, останні звернулись за наданням правової допомоги.

Вільникова Світлана Володимирівна є наймачем квартири №78 б.46 по вул. Івана Богуна (Богунського) в м. Чернігові.

Через відділ звернень громадян Чернігівської міської ради, її представник адвокат Переверзєв О.О. звернувся до управління квартирного обліку та приватизації Чернігівської міської ради з приводу списання житлових чеків за попередньою адресою реалізації житлових чеків.

Незадовго після звернення, 13.04.2018 р. декількома особами було здійснено візит до квартири. Особи представились як працівники ПП «ОСББ-сервіс « Фаворит», зокрема, одна із осіб назвалася Оксаною Михайлівною та почала звинувачувати Вільникову С.В. (Наймача) в торгівлі самогоном, порушень правил співжиття, що їй необхідно знятись з реєстрації по даній адресі та виселитись.

Зауважила, що приквартирний килимок  є завеликий, що грубо порушує правила співжиття мешканців будинку.

Вільникова С.В. звернулась із заявою  до Чернігівської місцевої прокуратури із заявою про проведення перевірки.

Адвокатом Переверзєвим О.О. було направлено адвокатський запит до ПП «ОСББ- Сервіс «Фаворит» із досить нестандартним проханням:

 

1.Повідомити, чи дійсно здійснювався працівниками ПП «ОСББ-сервіс « Фаворит» візит до

квартири №78 б.46 по вул. Івана Богуна (Богунського) в м. Чернігові.

2. Якщо так, то з якою метою, і якими саме працівниками (особами, що перебувають в договірних відносинах).

3. Надати відомості: Чи перебуває у трудових/договірних відносинах ПП «ОСББ-сервіс « Фаворит» особи з ім’ям та по-батькові «Оксана Михайлівна».

На даний час відповіді очікуються.

Інформація надрукована з дозволу Клієнтів.

Відділ звернень громадян Чернігівської міської ради

Адрес: 14000, г.. Чернигов, ул. Шевченко, 9

Телефоны: (0462) 67-64-76, (04622) 4-00-45.

Факс: (0462) 67-64-76.

Прием граждан в отделе: с 8:00 до 17:00.

Перерыв на обед с 13:00 до 14:00.

Выходные дни: суббота, воскресенье.

Основные функции отдела:

       - обеспечение гражданам необходимых условий для осуществления гарантированных Конституцией Украины и законами Украины прав вносить в письменной или устной форме предложения по улучшению деятельности органов государственной власти, местного самоуправления, объединений граждан, учреждений, организаций, предприятий, независимо от форм собственности, средств массовой информации , обращаться с заявлениями, обжаловать действия должностных лиц, государственных и общественных органов;

      - проведение работы по социальной поддержке социально незащищенных слоев населения, граждан, пострадавших вследствие аварии на ЧАЭС, и организация работы по выполнению уставных требований организации ветеранов Украины в работе с ветеранскими организациями Чернигова.

Отдел обеспечивает организацию личного приема граждан руководством городского совета.

График приема граждан руководством городского совета и исполкома (ул. Шевченко, 9)

Жалоба в Европейский суд по правам человека – услуги адвоката. Если все национальные средства защиты прав исчерпаны.

Предоставляя юридическую помощь, столкнулся с вопросом защиты прав переселенцев (внутренне перемещенных лиц).
Ниже приведённая информация опубликована с разрешения клиента – гр. Лысака Сергея Яныковича.
В связи с проведением Антитеррористической операции, Лысак Сергей Яныкович был вынужден покинуть свое место проживания на не подконтрольной территории Украины, в установленном порядке получил справку переселенца (внутренне - перемещенного лица).
Как переселенец, Лысак С.Я. получал адресную помощь на оплату жилья и коммунальных услуг.
При проведении органами социальной защиты обследования условий проживания по зарегистрированному адресу переселенцев (фактический это  физическая идентификация) Лысака Сергея Яныковича не обнаружили, и в социальных выплатах было отказано.
Лысак С.Я. обратился ко мне за услугами адвоката для подготовки и подачи иска в суд о  признании незаконными действий управления труда социальной защиты Деснянского районного в г. Чернигове совета.
Правовая позиция:
Нормативно-правовые акты, законы не могут противоречить Конституции Украины. Международные договора (ратифицированные) есть частью национального законодательства. При принятии новых законов, недопустимо уменьшение уже существующих прав и свобод. Право на социальную защиту гарантируется государством. (ст. 46 Конституции Украины). Только законами может быть урегулировано основы социальной защиты. Место проживания лица не может повлиять на его право социальной защиты в стране, где лицо свою жизнь оплачивало налоги.
Дело рассматривалось в порядке упрощенного производства.
Судом первой инстанции иск удовлетворён. (номер дела 750/2635/17)
Киевским Апелляционным административным судом решение отменено.
Так как дело рассматривалось в порядке  упрощенного производства – апелляционная инстанция была окончательной в национальной системе судов.
Лысак Сергей Яныкович изъявил желание и обратился за юридической консультацией по поводу обращения с жалобой в Европейский суд по правам человека.
Как на нарушение норм Европейской конвенции по правам человека и основоположных свобод, при предоставлении юридических услуг мы основывались на: нарушении норм Конвенции:

Часть 1 статьи 6 Конвенции и статья 13 Конвенции: (в гул переводе, цитата)

Считаю, что статья 6 Конвенции была нарушена в части справедливого рассмотрения дела независимым и беспристрастным судом, поскольку решение по делу в суде первой инстанции хотя и удовлетворило мои требования, но фактически допустил ошибку относительно оснований и предмета иска с которыми я не обращался.
Пересмотр дела Киевским апелляционным административным судом не может считаться достаточным для того, чтобы компенсировать процессуальные недостатки, которые имели место на предыдущей стадии судебного процесса. Кроме того, апелляционный суд имел полномочия по исправлению ошибок суда первой инстанции. Способ, которым апелляционный суд пересматривал дело, говорит об отсутствии адекватного ответа на уместные и важные аргументы и доводы относительно установленных в постановлении Деснянского районного суда г. Чернигова 750/2635/17 от 29.07.2017 г. Обстоятельства проживания меня по адресу Чернигов, пр. Мира 52 кв. 11. Отказ в открытии кассационного производства Высшим административным судом Украины по моей кассационной жалобе свидетельствует об отсутствии эффективного средства защиты в национальной судебной системе.

Статья 14 Конвенции:

Считаю, регистрация места жительства или места пребывания лица или ее отсутствие не может быть условием реализации прав и свобод, предусмотренных Конституцией, законами или международными договорами Украины, или основанием для их ограничения. То есть, другие переселенцы (внутренне перемещенные лица), которые так же как я обратились с заявлениями для назначения социальной выплаты  и находились по адресу регистрации в момент проверки - выплаты получили. А я, поскольку предупрежден не был, при проверке отсутствовал, - меня лишили социальной выплаты.

Статья 1 первого протокола Конвенции:

Считаю, что нарушено мое право на уважение своей собственности. Государство, в котором я уже жизнь проработал в органах внутренних дел, платил налоги, а теперь не могу из-за проведения антитеррористической операции попасть домой, государство незаконно лишила меня социальной выплаты (ежемесячной денежной адресной помощи на покрытие расходов на проживание и коммунальных услуг).

Статья 8 Конвенции:

Статьей 8 Конвенции определено, что каждый имеет право на уважение его личной и семейной жизни, его жилища и корреспонденции. Органы государственной власти не могут вмешиваться в осуществление этого права, за исключением случаев, когда такое вмешательство предусмотрено законом и необходимо в демократическом обществе в интересах национальной безопасности и общественного порядка, экономического благосостояния страны, в целях предотвращения беспорядков или преступлений, для охраны здоровья или нравственности или защиты прав и свобод других лиц.
Данная статья охватывает вопросы защиты чести и достоинства как часть защиты права на уважение частной жизни
Считаю, что лишение меня права на социальную выплату как переселенца с территории, которую Украина не может взять под контроль, порочит мою честь и достоинство побуждает меня на поиски дополнительных источников дохода, ведь мое жилье осталось в г.. Стаханов, не территория не подконтрольной. Я инвалид второй группы. На подконтрольной территории я не имею жилья. Также это имело последствия и для моих родных и близких людей, поскольку потеря социальной выплаты имела ощутимые последствия для материального благосостояния меня и семьи.

Ущерб, нанесенный государством Украина оценен в 100 000, 00 (сто тысяч) Евро.

16 февраля по вышеупомянутой жалобе  открыто производство – LYSAK V UKRAINE (Лисак проти України), отправлено штрих-коды.

Остается только ждать результатов, надеюсь, что предоставленная правовая помощь Лысаку С.Я. по подготовке жалобы в Европейский суд по правам Человека даст позитивные результаты.

Як знайти роботу, якщо немає прописки (реєстрації). консультація юриста Переверзєва Олександра Олександровича

Відсутність реєстрації - не підстава для відмови в прийомі на роботу

У практиці наших адвокатів по трудових спорах досить часто виникає питання, що задається клієнтами: чи можуть їх прийняти на роботу, якщо в паспорті немає відмітки хоча б про тимчасову реєстрацію.

Відповідь на це питання досить чітко врегульовано нині чиним Трудовим кодексом.

Однак на підприємствах і в організаціях юристи з питань працевлаштування не рідко не в повному обсязі володіють нюансами трудового законодавства.

Стаття 65 Трудового кодексу містить вичерпний список документів, які надаються майбутнім працівником:

Лизинговые компании. Не попадитесь на удочку! Консультация адвоката г. Чернигов.

документ, що засвідчує особу, як правило, паспорт,

трудова книжка, якщо це не робота за сумісництвом, або перше в житті місце роботи;

страхове свідоцтво державного пенсійного страхування;

для військовозобов'язаних відповідні документивійськового обліку;

У деяких випадкахтакож може знадобитися документ про освіту, довідки про відсутність судимості або інші документи, пов'язані з особливостями майбутньої роботи.

Як бачите – надання документів про реєстрацію Трудовий кодекс не вимагає.

Більш того, хотілося б нагадати роботодавцям, що існує Кодекс про адміністративні правопорушень, згідно якого, за незаконну відмову в прийомі на роботу на нього може бути накладено штраф.

Однак якщо у Вас все-таки виникли проблеми при працевлаштуванні або в процесі трудової діяльності, звертайтеся до Адвокатської контори «Переверзєв, Рябінін та партнери»

Наші юристи з трудових спорів допоможуть Вам розібратися з Вашою проблемою:

довести незаконність відмови в прийомі на роботу або звільнення;

відновитися на роботі;

ТРУДОВІ СПОРИ. Юридична консультація адвоката м. Чернігів.

стягнути з роботодавця невиплачену заробітну плату, в тому числі за час вимушеного прогулу, компенсацію моральної шкоди;

Вивезення неповнолітньої або малолітньої дитини за кордон: адвокат.

Згідно з чинним законодавством України, виїзд дитини, яка не досягла повноліття, за кордон на відпочинок, навчання і т.д. можливий тільки за згодою його батьків, опікунів, усиновителів, в їх супроводі, або в супроводі третіх осіб, що мають на це необхідні повноваження. У випадках, коли один з батьків не бажає надати дозвіл на виїзд дитини за кордон, такий дозвіл може бути отримано в судовому порядку.

Особливості вивезення неповнолітнього за кордон за згодою другого з батьків

Законодавчо визначено, що дозвіл на виїзд дитини оформляється нотаріально, якщо другий з батьків на це згоден, але не має змоги супроводжувати дитину в момент перетину державного кордону. У дозволі в обов'язковому порядку зазначаються такі дані як країна призначення і часовий проміжок, протягом якого неповнолітній буде в ній перебувати разом з кожним з батьків або уповноваженим, супроводжуючою особою.

Услуги юриста/адвоката по семейным вопросам.

Нотаріально завірений дозвіл, що дає право на вивезення дитини за кордон, не потрібно, якщо другий з батьків є іноземцем, особою, яка не має громадянства, або у проїзному документі особи, яка супроводжує дитину, є відмітка про його від'їзд на постійне місце проживання за кордон. Також нотаріальний дозвіл на вивезення за межі країни неповнолітнього не потрібно тому з батьків, який взятий на облік в дипломатичному представництві України за кордоном.

Дозвіл на вивезення неповнолітньої дитини за кордон не потрібно в разі пред'явлення нотаріально завірених копій або оригіналів документів про смерть другого з батьків.

Також нотаріально-посвідчений дозвіл не потрібен при наявності копій або оригіналів судових рішень:

· Про позбавлення батьківських прав другого з батьків;

 · Про визнання його зниклим безвісти або недієздатним;

· Про дозвіл на виїзд неповнолітнього без згоди або супроводу другого з батьків.

Судовий порядок вивезення неповнолітнього за кордон

Якщо не вдається отримати добровільно дозвіл другого з батьків на вивезення неповнолітньої дитини за кордон, то питання вирішується в судовому порядку, шляхом подання позовної заяви. При цьому важливо розуміти, що для отримання позитивного судового рішення потрібно неодмінно навести неспростовні докази самого факту ухилення від надання згоди на виїзд дитини. Ще один важливий аспект - обов'язок доведення, в суперечках подібного роду, завжди лягає на плечі позивача.

Суд може прийняти і визнати досить вагомими такі доводи позивача про ухилення відповідача від надання згоди на виїзд дитини як повне ігнорування неодноразових письмових звернень одного з батьків до іншого, про необхідність з'явитися в нотаріат для надання дозволу дитині на виїзд.

Важливо: відсутність доказової бази про факт ухилення від надання згоди на виїзд дитини може стати підставою для повернення позову. Поряд з цим необхідно пам'ятати, що подавати позов слід не менше ніж за 1 рік до призначеної дати від'їзду. Така тривала процедура розгляду подібних суперечок обумовлена ​​особливостями нашої судової системи, можливими зловживаннями з боку відповідача процесуальними нормами, оскарженням останнім рішень в апеляційному порядку і т.д.

Что делать, если куплен некачественный товар,

Консультация адвоката Чернигов:

 Что делать, если куплен некачественный товар,

не надана услуга?

 

Рекомендації споживачу при придбанні ним неякісного товару

 

Регистрация ФОП, ФЛП Чернигов и область.

Адвокат по кримінальних справах

 

 

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів» передбачені такі права споживача:

У разі виявлення  протягом  встановленого  гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та у строки,  що встановлені законодавством, має право вимагати:

1) пропорційного зменшення ціни;

2) безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;

3) відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

недолік - будь-яка невідповідність продукції вимогам нормативно-правових актів і  нормативних документів, умовам договорів або вимогам, що пред'являються до неї, а також інформації про продукцію, наданій виробником (виконавцем, продавцем).

У разі  виявлення  протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством і на підставі обов'язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:

1) розірвання договору та  повернення сплаченої за  овар грошової суми;

2) вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника), товар.

Інспекція з питань захисту прав споживачів у Чернігівській області, Чернігові телефон, адреса, сайт графік роботи

істотний недолік - недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця, виконавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак:

а) він взагалі не може бути усунутий;

б) його  усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;

в) він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором.

Увага! Споживач має право пред'явити одну з вимог, передбачених ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів», а в разі її невиконання заявити іншу вимогу. При цьому, доставка великогабаритних товарів і товарів вагою понад п'ять кілограмів продавцю, виробнику та їх повернення споживачеві здійснюються за рахунок продавця, виробника підприємства, що задовольняє вимоги споживача.

Також, доцільно відмітити, що згідно п. 3 ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів» вимоги щодо наявності дефекту в товарі можуть пред’являтись на вибір споживача продавцеві за місцем купівлі товару, виробникові, або підприємству, що задовольняє ці вимоги за місцезнаходженням споживача.

Юридические консультации (консультация юриста, адвоката) г. Чернигов

ПОЗОВНА ЗАЯВА про захист прав споживача шляхом стягнення суми депозиту та процентів

 

Порядок звернення з вимогою

Для реалізації свого права Вам необхідно звернутись до продавця з вимогою про усунення вказаного недоліку. Звернутись до продавця Ви маєте право:

1. Усно (бажано в присутності свідків).

2. Письмово викласти своє звернення (у формі заяви або претензії) - у зверненні слід зазначити: дату купівлі товару, наявність розрахункового документу, що підтверджує факт купівлі-продажу, описати дефект, що проявився і викласти свою вимогу відповідно до законодавства України).

Заява складається у двох примірниках, один залишається у продавця, другий - у покупця. На другому примірнику робиться відмітка продавцем про дату отримання та ставиться П.І.Б. та  підпис уповноваженої особи (реєстрація заяви).

Увага! Якщо продавці відмовляються прийняти заяву, її необхідно відправити поштою рекомендованим листом з повідомленням і описанням того, що вкладено в поштовий конверт.

Щодо видачі аналогічного товару з обмінного фонду під час ремонту чи експертизи товару

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів» на письмову вимогу споживача на час ремонту йому надається (з доставкою) товар аналогічної марки (моделі, артикулу, модифікації) незалежно від моделі. Для цього продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача) зобов'язані створювати  (мати)  обмінний  фонд  товарів. Перелік таких товарів визначається Кабінетом Міністрів України.

За кожний  день  затримки виконання вимоги про надання товару аналогічної марки (моделі, артикулу, модифікації) та за кожний день затримки усунення недоліків понад  установлений  строк (чотирнадцять днів) споживачеві виплачується неустойка відповідно в розмірі одного відсотка вартості товару.

При усуненні  недоліків  шляхом  заміни комплектуючого виробу або  складової  частини  товару,  на  які  встановлено  гарантійні строки,  гарантійний строк на новий комплектуючий виріб і складову частину обчислюється починаючи від дня видачі споживачеві  товару після ремонту.

Отже, Якщо товар, до якого виникла претензія по якості, входить до переліку товарів, з яких повинен утворюватись обмінний фонд у продавця, то споживач може написати заяву про видачу аналогічного товару з обмінного фонду на час проведення ремонту цього товару, або проведення експертизи.

 

Увага! Перелік товарів, з яких утворюється обмінний фонд затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172, а саме, це: 

1.               Телевізори                

2.               Мікрохвильові печі                            

3.               Магнітоли 

4.               Кухонні машини

5.               Магнітофони            

6.               В'язальні машини

7.               Радіоприймачі              

8.               Пилососи

9.               Холодильники             

10.            Електропраски

11.            Морозильники             

12.            Електроміксери

13.            Пральні машини            

14.            Електросоковижималки    

15.            Апарати телефонні, у тому числі мобільного зв'язку

16.            Персональні комп'ютери та комплектуючі частини до них

17.            Апаратура для відеозапису та відтворення зображення і звуку

18.            Електрочайники

19.            Електрофени

20.            Електрокавоварки

             Згідно з п. 6 ст. 8 Закону України “Про захист прав споживачів” за  наявності  товару  вимога споживача про його заміну підлягає негайному задоволенню, а в разі  виникнення  потреби в перевірці якості – протягом 14 днів або за домовленістю сторін.

Якщо споживач повертає продавцю товар для ремонту, або проведення експертизи, магазин повинен видати йому документ, про те, що товар був прийнятий, в якому вказано: ким прийнято товар, описаний його зовнішній вигляд, поставлено дату прийняття, і штамп (печатку) магазину.

 

 

Щодо експертизи

У разі коли під час гарантійного строку  необхідно  визначити причини втрати якості продукції,  продавець зобов'язаний у триденний  строк  з  дня  одержання  від  споживача письмової  згоди  організувати  проведення  експертизи  продукції. Експертиза проводиться за рахунок продавця. Якщо у висновках  експертизи буде доведено, що недоліки виникли після передачі продукції споживачеві  внаслідок  порушення  ним встановлених  правил  використання,  зберігання чи транспортування або дій третіх осіб, вимоги споживача не підлягають задоволенню, а споживач зобов'язаний відшкодувати продавцю витрати на  проведення експертизи.

Споживач, продавець (виконавець, виробник) мають право на оскарження висновків експертизи у судовому порядку.

Якщо експертиза надасть висновок, що дефект підлягає усуненню, то споживач за своїм вибором має право вимагати від продавця зменшення ціни на товар, безкоштовного ремонту або відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

Якщо експертизою буде встановлено, що недолік в товарі не може бути усунутий, усунення цього недоліку потребує більше ніж 14 днів, або після усунення  недоліку товар буде суттєво іншим, ніж передбачено супровідними документами, то споживач має право вимагати розірвання договору купівлі-продажу та повернення сплаченої за товар грошової суми, вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця.

Щодо повернення сплаченої грошової суми за неякісний  товар

Під час заміни товару з недоліками на товар аналогічної марки (моделі, артикулу, модифікації) належної якості, ціна на який змінилася, перерахунок вартості не провадиться.

Під час заміни товару з недоліками на такий же товар іншої марки (моделі, артикулу, модифікації) належної якості перерахунок вартості товару з недоліками у разі підвищення ціни провадиться виходячи з його вартості на час обміну, а в разі зниження ціни - виходячи з вартості на час купівлі.

При розірванні договору розрахунки із  споживачем у разі підвищення ціни на товар провадяться виходячи з його вартості на час пред'явлення відповідної вимоги, а в разі зниження ціни - виходячи з вартості  товару на час купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору – в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж  протягом семи днів.

Строк усунення недоліків товару

При пред'явленні споживачем вимоги про безоплатне усунення недоліків  товару  вони повинні бути усунуті протягом чотирнадцяти днів з дати його пред'явлення або за згодою сторін в інший строк.

Згідно з п. 6 ст. 8 Закону України “Про захист прав споживачів” за  наявності  товару  вимога споживача про його заміну підлягає негайному задоволенню, а в разі  виникнення  потреби в перевірці якості – протягом 14 днів або за домовленістю сторін.

Якщо споживач повертає продавцю товар для ремонту, або проведення експертизи, магазин повинен видати йому документ, про те, що товар був прийнятий, в якому вказано: ким прийнято товар, описаний його зовнішній вигляд, поставлено дату прийняття, і штамп (печатку) магазину.

Вимоги споживача розглядаються після пред'явлення споживачем розрахункового  документа, а щодо товарів, на  які встановлено гарантійний строк, - технічного паспорта чи іншого документа, що його замінює, з позначкою про дату продажу.

Під час продажу товару продавець зобов'язаний видати споживачеві розрахунковий документ встановленої форми, що засвідчує факт купівлі, з позначкою про дату продажу.

Вимоги споживача, передбачені статтею 8 Закону «Про захист прав споживачів», не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання.

Якщо заява споживача не буде розглянута продавцем (виконавцем) то за захистом своїх прав споживач має право звернутись до державних органів у справах захисту прав споживачів або до суду.

У заяві до державних органів у справах захисту прав споживачів повинні бути вказані:

  • прізвище, ім’я по батькові споживача;
  • місце проживання споживача;
  • дані його паспорта;
  • викладена суть скарги.
  • підпис заявника
  • дата звернення.
  • додатки (документів, які підтверджують факт купівлі).

У випадку відсутності письмових документів, при наявності свідків, споживачі мають право пред’явити претензію про відшкодування матеріальної та моральної шкоди до продавця в судовому порядку за місцем свого проживання або за місцезнаходженням відповідача.

Споживач при цьому звільняється від сплати державного мита за заявами, пов’язаними з порушенням їх прав.

Позовна заява аліменти з іноземця зразок

Позовна заява аліменти з іноземця зразок

Як стягнути аліменти з іноземця? Розмір аліментів з  іноземця?

Категорія: сімейний адвокат, аліменти з іноземця

 

До Деснянського районного суду

міста Чернігова

14017, м. Чернігів, вул.

Пр. Перемоги 141

 

Позивач:  Особа 1 Світлана Іванівна

 14000,.м. Чернігів, вул. Адр 40 кв. 8

 

Представник позивача: адвокат Рябінін Денис Дмитрович

14005, Чернігів, Пр. Миру 52 кв. 11

 

Відповідач: ОСОБА 2 Алі Абдул Латіф

Vodroffs Tvaergade 12.4.1909

Frederiksberg

Kopenhagen Denmark

 

Vodroffs Tvaergade 12.4.1909

Фредеріксберг

Данія, Копенгаген

 

 

 

Позовна заява

 про стягнення аліментів на утримання дитини

 

28.10.2011, Позивачка зареєструвала шлюб з ОСОБА 2 (прізвище)  Алі Абдул Латіф (ім’я) , № 2525/2011 в Ратуші м. Копенгаген, Данія, що підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу. Від шлюбу мають дитину – Особа 1 Вікторію Алієвну 26 червня 2012 року народження, що підтверджується   свідоцтвом про народження видане Серія І№№№№ від 19 листопала 2015 року, яка проживає з Позивачкою.

Відповідно до статті 180 Сімейного кодексу України, батьки зобов’язані утримувати своїх неповнолітніх дітей.

 Відповідно ч.2 ст. 141 Сімейного кодексу України, проживання  окремо від дитини не впливає на обсяг батьківських прав і не звільняє від обов'язків щодо дитини.

Відповідно ч.3 ст. 181 за рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька і (або) у твердій грошовій сумі.

Відстрочка, звільнення від призову, мобілізації, юрист по військовим справам Чернігів

Кредитный адвокат. Юридическая помощь в проблемных кредитами г. Чернигов, Киев.

Взыскание задолженности.Юридическая помощь при взыскании долгов. (Кредитный адвокат) г. Чернигов, Киев.

 

Згідно ч.1 ст. 184 Сімейного кодексу України, якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід, частину доходу одержує в натурі, а також за наявності інших обставин, що мають істотне значення, суд за заявою платника або одержувача може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі.

 

Україна приєдналася до Конвенції про стягнення аліментів за кордоном. Сторонами цієї конвенції є 61 держава світу, включаючи Данію.

Конвенція про стягнення аліментів за кордоном надає можливість виконання рішення українського суду про стягнення аліментів.

Відповідно ст.1 Конвенції, метою Конвенції є спрощення стягнення аліментів, на які особа, що перебуває на території однієї з Договірних Сторін, заявляє своє право, з іншої особи (далі - відповідач), яка підпадає під юрисдикцію іншої Договірної Сторони.

Згідно п.1 ст.3 Конвенції про стягнення аліментів за кордоном (Укладено в Нью-Йорку 20 червня 1956 року) у випадку, коли позивач перебуває на території однієї Договірної Сторони, а відповідач підпадає під юрисдикцію іншої Договірної Сторони, позивач може подати заяву про стягнення аліментів з відповідача до Органу, що передає, у державі позивача.

Відповідно до п.6.7 Інструкції про порядок виконання міжнародних договорів з питань надання правової допомоги в цивільних справах щодо вручення документів, отримання доказів та визнання і виконання судових рішень, затвердженої Міністерством юстиції України, Державною судовою адміністрацією України 27.06.2008 року за №1092/5/54, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 02 липня 2008 р. за №573/15264, суд чи інший компетентний орган України надсилає доручення на підставі Конвенції про вручення (995_890) до Центрального органу іноземної держави, визначеного запитуваною державою відповідно до статті 2 цієї Конвенції, напряму.

У даний час Позивачка перебуває тяжкому матеріальному становищі, чоловік припинив надавати їй матеріальну допомогу на виховання спільної дитини, він працює, має постійний заробіток, на утриманні більше дітей немає, тому вона вимушена  звернутися до суду з заявою  про стягнення аліментів з Відповідача на її користь, причин які можуть слугувати для зменшення розміру аліментів їй не відомі.

Відповідач проживає в Данії, отримує соціальну допомогу в розмірі 21 000 датських крон, має свій бізнес, інших дітей на утриманні не має

Відповідно ч.1,2, ст..110 ЦПК, позови щодо розірвання шлюбу та стягнення аліментів можуть подаватися за місцем знаходження позивача.

Відповідно до ч. 1 ст. 88 ЦПК України стороні, на користь якої ухвалено рішення, суд присуджує з другої сторони понесені нею і документально підтверджені судові витрати. Судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов'язаних з розглядом справи. До витрат, пов'язаних з розглядом справи належать, в тому числі, і витрати на правову допомогу, що передбачено ст. 79 ЦПК України.

У рішенні Конституційного Суду України від 30 вересня 2009р. № 23-рп/2009 висловлена правова позиція щодо правової допомоги, згідно з якою правова допомога є багатоаспектною і включає, крім інших її видів, також представництво в судах. Вибір форми та суб'єкта надання такої допомоги залежить від волі особи, яка бажає її отримати.

Таким чином, враховуючи вищевказане та те, що в додатках до позовної заяви мається договір про надання правової допомоги від 07 грудня 2015 р. № 1218, свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю Рябініна Д.Д. від 07.09.2012р. № 664, який є представником Позивача по справі, квитанція до прибуткового касового ордеру від 07.12.2015р. №15 на суму 3000,00 грн., підлягають стягненню з Відповідача на користь Позивача 3000,00 грн. витрат на правову допомогу (гонорару).

На підставі викладеного, керуючись Конвенцією про стягнення аліментів за кордоном (Укладено в Нью-Йорку 20 червня 1956 року),  Конвенцією про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах, ст. ст. 10, 11,15, 57, 61, 88, 213-215, 367 ЦПК України, ст.ст. 180, 182, 191 Сімейного Кодексу України,

 

ПРОШУ:

 

1. Стягнути з ОСОБА 2 Алі Абдул Латіф, що мешкає Vodroffs Tvaergade 12.4.1909 Фредеріксберг Копенгаген Данія, аліменти на мою користь на утримання неповнолітньої дочки Особа 1 Вікторії Алієвни 26 червня 2012 року народження, в твердій грошовій сумі розмірі 5000,00  датських крон щомісячно, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 07.12.2015 року.

4. Допустити негайне виконання рішення суду у межах суми платежу за один місяць.

5. Стягнути судові витрати з позивача, включаючи 3000, 00 грн витрат на правову допомогу.

 

 

Додатки:

 

  1. Копія свідоцтва про народження дитини. – 1 арк.
  2. Копія свідоцтва про шлюб – 1 арк.
  3. Переклад свідоцтва про шлюб – 1арк.

4.  Копія паспорту Позивачки та картки платника податків – 1 арк.

5. Довідка про склад сімї. – 1 арк.

6. Копія паспорту Відповідача. – 1 арк.

7. Оригінал договору про надання правової допомоги. – 2 арк.

8. Копія свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю.  – 1 арк.

9. Копія прибутково-касового ордеру. – 1 арк.

10. Копія позовної заяви з додатками на 12 арк.

 

 

«    » ____________ 2015 р.                          Представник позивача  Рябінін Д.Д.                                        

Адвокатський запит до Управління земельних ресурсів зразок

НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

АДВОКАТ

Рябінін Денис Дмитрович

Свідоцтво № 664від 07 вересня 2012 року

 

 

 

 

 

 

14005, Чернігів, Пр. Миру 52 кв. 11, 0462 930261

 

адвокатський запит до Управління земельних ресурсів зразок запиту

Категория: семейный адвокат Чернигов.

 

Начальнику Управління земельних ресурсів

Чернігівської міської ради

14000 м. Чернігів вул. Коцюбинського, 82;

 

адвоката Рябініна Дениса Дмитровича,

14005, Пр. Миру 52 кв.11

тел. (0462)  930-261

                                                        представляю інтереси ОСОБА

Позбавлення батьківських прав в Україні. Позов до суду.

Массовое составление протоколов по ст. 155 КпАП в г. Чернигове

 

АДВОКАТСЬКИЙ ЗАПИТ

(в порядку ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську

діяльність»)

 

            Згідно договору про надання правової допомоги №1218 ОСОБЫадвокатом Рябініним Денисом Дмитровичем надається правова допомога щодо представництва прав та законних інтересів в судах, а також в інших державних органах з приводу поділу майна подружжя.

          На підставі ст.ст. 20, 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» від 05.07.2012р. № 5076, прошу :

1. Надати належним чином завірену копію правовстановлюючого документу на земельну ділянку за адр: Чернігів,

2. У разі неможливості надання копії правовстановлюючого документу – повідомити за ким зареєстровано право власності на дану земельну ділянку.

1. Адвокатський запит - письмове звернення адвоката до органу державної влади, органу місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, громадських об’єднань про надання інформації, копій документів, необхідних адвокату для надання правової допомоги клієнту.

До адвокатського запиту додаються посвідчені адвокатом копії свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, ордера або доручення органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги. Вимагати від адвоката подання разом з адвокатським запитом інших документів забороняється.

2. Орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи, керівники підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, яким направлено адвокатський запит, зобов’язані не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту надати адвокату відповідну інформацію, копії документів, крім інформації з обмеженим доступом і копій документів, в яких міститься інформація з обмеженим доступом.

У разі якщо адвокатський запит стосується надання значного обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду адвокатського запиту може бути продовжено до двадцяти робочих днів з обґрунтуванням причин такого продовження, про що адвокату письмово повідомляється не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання адвокатського запиту.

У разі якщо задоволення адвокатського запиту передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як десять сторінок, адвокат зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк. Розмір таких витрат не може перевищувати граничні норми витрат на копіювання та друк, встановлені Кабінетом Міністрів України.

3. Відмова в наданні інформації на адвокатський запит, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, тягнуть за собою відповідальність, встановлену законом, крім випадків відмови в наданні інформації з обмеженим доступом.

Додаток:

 

1. Копія свідоцтва №664 від 07.09.2012р. про право на зайняття адвокатською діяльністю Рябініна Д.Д. - 1 арк.

2. Оригінал ордеру на представництво інтересів. – 1 арк.

 

 

«______» _____________ 2016р.

 

Адвокат           ________________                              Рябінін Д.Д.

 

 

 

 

Страницы

Обратная связь

СТАТЬИ

Не считаю происходящее нормальным, и решил поделит...
07/03/2018 - 02:44
Предоставление услуг адвоката в г. Чернигове неред...
05/15/2018 - 22:01
На жаль, економічні складнощі в країні тим чи інши...
08/23/2017 - 15:11

Видео